Atrakcyjne miejsce do szkolenia Owczarka Niemieckiego w Sierpcu

Planujesz socjalizować szczeniaka psa Owczarek Niemiecki w Sierpcu, obowiązkowo sprawdź Park im. Solidarności. Jest tu wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​można spędzać miło całe popołudnia na beztroskim wypoczynku pod gołym niebem. Dobrym planem jest zabrać psa w to miejsce chcąc poznać innych miłośników piesków, z którymi mamy możliwość wymienić się doświadczeniami na temat czworonogich pupilów. Miejsce mistrzowsko wygląda w jesieni, gdy drzewa przyzdobione są listkami w barwach żółci, czerwieni, a nawet purpury. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym rejonie pełnym drzew, krzewów i chętnie więc będzie tu wracał.

Pamiętajmy o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonego obiektu dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Sierpcu

Miejski park zapewnia miejsce do odpoczynku, napędza lokalną gospodarkę, podnosi wartość mieszkań, a także chroni przed nadmiernie szkodliwym wpływem miasta na środowisko naturalne. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do realizacji planów mieszkańców wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. Park oferuje zdumiewający pejzaż i codziennie nęci wielu amatorów miejskiej zieleni, pragnących wypocząć w zharmonizowanym pięknie. Dobre miejsce do spędzenia chwil wytchnienia w słoneczne dni dla spacerowiczów i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Te zielone miejsce należy brać pod uwagę jeśli chcemy pospacerować z psem Owczarek Niemiecki w woj. mazowieckim.

Adres parku: Pomnik ofiar Zbrodni Katyńskiej, Wiosny Ludów, Sierpc, powiat sierpecki, województwo mazowieckie, 09-200, Polska

Dodaj komentarz