Dobry obszar do zabawy z psem Owczarek Niemiecki w Zgierzu

Chciałbyś socjalizować szczeniaka psa Owczarek Niemiecki w Zgierzu, weź pod uwagę na pewno Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki. Miejsce też jest dobre do relaksu od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Dobrym zamiarem jest zabrać psa w tą zieloną przestrzeń pragnąć spotkać kolejnych miłośników psów, z którymi będzie możliwość wymienić się doświadczeniami o czworonogich pupilach. Miejsce mistrzowsko wygląda w jesieni, kiedy krzewy i rośliny przyzdobione są listkami w barwach żółci, czerwieni, a nawet purpury. Każdemu psu ten zakątek ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że łatwo tu natrafić na wiernych czworonogich kamratów i zachęcić ich do figli.

Pamiętaj o paru regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanego obszaru dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Zgierzu

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która jest wyznaczona i doglądana przez miasto do publicznych zamiarów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Poza tym ogranicza przestępczość i podnosi zaangażowanie mieszkańców. Jest tu sporo superowych zakątków z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na chwilę i odpocząć w przyjemnej miejskiej zieleni. Planując wypad weekendowy na wycieczkę wraz z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, idealnie nadający się na tego typu pomysły. Dlatego też odwiedzając z psem Owczarek Niemiecki województwo Łódzkie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Pasaż im. płk. Ryszarda Kuklińskiego, Stare Miasto, Zgierz, powiat zgierski, województwo łódzkie, 95-100, Polska

Dodaj komentarz