Fajna strefa do szkolenia Owczarka Niemieckiego w Katowicach

Masz w planach pobiegać z psem Owczarek Niemiecki w Katowicach, koniecznie sprawdź Park Leśny. To miejsce, gdzie można choć przez chwilę przycupnąć na ławce i odprężyć się w cieniu drzew dla ochłody w ciągu letnich, gorących dni. Ta zielona przestrzeń stwarza idealne uwarunkowania, by zagwarantować psu wymaganą dzienną dawkę aktywności na świeżym powietrzu. Aby skorzystać z uroków parku i podziwiać soczystą, żywą zieleń rewelacyjną chwilą roku jest lato, a także wiosna. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym rejonie pełnym drzew, krzewów i chętnie więc będzie tu wracał.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o poniżej przedstawionych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniej strefy dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Katowicach

Miejski park to otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także miejscem familijnej zabawy i rekreacji. Następną ważną misją jest zapewnienie strefy niezbędnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. W parku znajdziemy niezwykły krajobraz i codziennie nęci dużą liczbę amatorów miejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w naturalnym pięknie. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym bez względu na wiek spędzenie czasu na fizycznych aktywnościach jak gimnastyka czy fitness. W związku z tym przemierzając z psem Owczarek Niemiecki woj. Śląskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Muchowiec, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Katowice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 40-507, Polska

Dodaj komentarz