Idealne miejsce do zabawy z psem Owczarek Niemiecki w Kaliszu

Planujesz spacerować z psem Owczarek Niemiecki w Kaliszu, weź pod uwagę koniecznie Park Miejski. Bezpłatne i otwarte publicznie miejsce ułatwiające nam spacery, czytanie książki lub po prostu relaks na świeżym powietrzu. Ten zielony obszar stwarza odpowiednie uwarunkowania, by zapewnić psu wymaganą dzienną dawkę ruchu na otwartym terenie. Jednoznacznie nie da się określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najładniejsze, a więc należy sprawdzić jego atuty latem, zimą, wiosną i jesienią. Pies z pewnością pokocha to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do figli oraz obwąchiwać krzewy i drzewa o niespotykanych kształtach i zapachach.

Pamiętajmy o kilku regułach przebywając w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psów, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można zostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Kaliszu

Miejski park oznacza każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Kolejną ważną misją jest zapewnienie strefy potrzebnej do realizacji naszych planów, które wymagają zagospodarowanego obszaru wśród zieleni. Dziś park odgrywa ważną funkcję jako miejsce zgromadzeń gości i mieszkańców, pragnących odetchnąć od tłocznego miasta. Planując weekendowy wypad na wycieczkę razem z rodziną, koniecznie odwiedź ten park, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Odwiedź z psem Owczarek Niemiecki woj. Wielkopolskie i zajrzyj tutaj, aby pospacerować z nim.

Adres parku: Łazienna, Osiedle Stefana Szolc-Rogozińskiego, Śródmieście I, Kalisz, województwo wielkopolskie, 62-800, Polska

Dodaj komentarz