Idealne miejsce na przechadzkę z psem Owczarek Niemiecki w Strzelcach Opolskich

Planujesz potrenować z psem Owczarek Niemiecki w Strzelcach Opolskich, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski. Jest to doskonałe miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności co kto preferuje. Socjalizacja psa to obszerny temat, ale opłaca się przeprowadzać ją też w parku gdzie napotkamy innych opiekunów z psami czy roześmiane dzieci. Wiosna to chyba klawy okres, aby odwiedzić park i zobaczyć żywą, soczystą zieleń, chociaż i inne pory roku także mają własne zalety. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi pieskami.

Pamiętajmy o poniżej przedstawionych normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Strzelcach Opolskich

Miejski park według definicji to zorganizowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni pełniący zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a często także sportowe lub inne. Oprócz tego zwiększa też odporność miast, a na dodatek niweluje następstwa pewnych negatywnych żywiołów jak susza czy powódź. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za szlaki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Obszar ten umożliwia osobom w każdym wieku zorganizowanie sobie czasu na fizycznych aktywnościach jak fitness czy gimnastyka. Dla psa Owczarek Niemiecki woj. Opolskie oferuje mnóstwo przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Jana Rychla, Osiedle Milionerów, Strzelce Opolskie, gmina Strzelce Opolskie, powiat strzelecki, województwo opolskie, 47-100, Polska

Dodaj komentarz