Sprawdzona lokalizacja do spacerowania z psem Owczarek Niemiecki w Rumi

Planujesz socjalizować szczeniaka psa Owczarek Niemiecki w Rumi, koniecznie weź pod uwagę Park Starowiejski. Jest to przednie miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności kto co preferuje. Dobrym zamiarem jest zabrać psa w tą zieloną przestrzeń pragnąć poznać kolejnych właścicieli psów, z którymi będzie możliwość wymienić się doświadczeniami o czworonogich pupilach. Definitywnie nie da się określić pory roku, w czasie której to miejsce jest najładniejsze, dlatego też należy zweryfikować jego atuty zimą, jesienią, latem i wiosną. Każdemu psu ten zakątek ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że może tu spotkać wiernych czworonogich kumpli i zaprosić ich do zabawy.

Nie zapomnij o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego obszaru dla psa pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Rumi

Miejski park to zagospodarowany teren zielony pełniący funkcję do rekreacji, odpoczynku i edukacji w środku miast, publicznie dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkowo dzięki temu, że parki wabią mieszkańców stwarzają lepsze szanse zatrudnienia i wzmacniają miejscową gospodarkę. Jest tu trochę superowych miejsc z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na chwilę i wyciszyć się w kojącej miejskiej zieleni. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym bez względu na wiek zorganizowanie sobie zajęcia na fizycznych aktywnościach jak gimnastyka czy fitness. Dlatego też odwiedzając z psem Owczarek Niemiecki województwo Pomorskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Starowiejska, Osiedle Centrum, Stara Rumia, Rumia, powiat wejherowski, województwo pomorskie, 84-230, Polska

Dodaj komentarz