Super strefa do szkolenia Owczarka Niemieckiego w Poznaniu

Chciałbyś wybawić psa Owczarek Niemiecki w Poznaniu, weź pod uwagę obowiązkowo Park Cytadela. Jest tu dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Dobrym zamiarem jest zabrać psa w to miejsce pragnąć poznać kolejnych właścicieli psów, z którymi będzie możliwość porozmawiać o czworonogich pupilach. Przedwiośniem park jeszcze nie jest w pełni rozkwitu, ale można już dostrzec jego potencjał. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj można napotkać tu kogoś ciekawego do figli, lub odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych zapachach i kształtach.

Nie zapominajmy o paru normach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Poznaniu

W naszym kraju park miejski w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrobycie miast, a także ich mieszkańców pełni istotną rolę. Poza tym ogranicza przestępczość i podnosi aktywność mieszkańców. W kierunku miejskich parków co roku dociera pokaźna grupa mieszkańców, którzy chcą skorzystać z zielonej strefy przeznaczonej do odpoczynku. Cudowne miejsce dla złaknionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, by rzucać psu patyk i chłonąć porcję witaminy D. Dobrze jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Owczarek Niemiecki woj. Wielkopolskie poćwiczyć w tym miejscu.

Adres parku: Za Cytadelą, Osiedle Na Murawie, Stare Winogrady, Winogrady, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-659, Polska

Dodaj komentarz