Świetny obszar do ćwiczeń Owczarka Niemieckiego w Radzionkowie

Jeśli chcesz pobiegać z psem Owczarek Niemiecki w Radzionkowie, weź pod uwagę koniecznie Park Góra Powstańców Śląskich. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od zgiełku miasta, posłuchania na telefonie ciekawej audycji czy poczytania książki. W czasie spacerów napotkamy tu sporo frapujących miejsc, gdzie możemy zrobić naszemu pieskowi cudowne zdjęcia, aby podzielić się nimi w mediach społecznościowych lub na blogu. Warto bywać tu o każdej porze roku, by zachwycać się malowniczymi krajobrazami oraz ćwiczyć sport na świeżym powietrzu. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu spotkać tu kogoś ciekawego do figli, lub obwąchiwać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Przebywając w parku z psem nie zapomnij o kilku zasadach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanego obszaru dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Radzionkowie

W Polsce park miejski w fizycznym, gospodarczym i społecznym dobrostanie miast oraz ich mieszkańców odgrywa istotną funkcję. Dodatkowo dzięki temu, że parki przyciągają mieszkańców stwarzają lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają lokalną gospodarkę. Jest tu trochę superowych zakątków z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na chwilę i odpocząć w kojącej zieleni miejskiej. Dobre miejsce do przeżywania momentów wytchnienia w słoneczne dni dla spacerujących, a także dla tych co mają w sobie sportowego ducha. W związku z tym przemierzając z psem Owczarek Niemiecki województwo Śląskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Adres parku: Nowy Radzionków, Radzionków, powiat tarnogórski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-922, Polska

Dodaj komentarz