Wspaniała strefa do ćwiczeń Owczarka Niemieckiego w Gryficach

Planujesz trenować psa Owczarek Niemiecki w Gryficach, sprawdź obowiązkowo Park Miejski. Miejsce jest też fajne do relaksu od zgiełku miasta, posłuchania na telefonie ciekawej audycji czy poczytania książki. Park jest wręcz idealnym miejscem, aby zacząć socjalizację szczeniaka zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o spotkanie z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Do parku najsympatyczniej przybyć w cieplejszych porach roku, latem jesienią, wiosną i latem, również jednak zimą to miejsce zachwyci przybywających swoją wyjątkową atmosferą. Pies odnajdzie się na tym zielonym rejonie pełnym drzew, krzewów i chętnie więc będzie tu wracał.

Nie zapominajmy o kilku zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej powierzchni dla psa czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Gryficach

Miejski park gwarantuje dostęp do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, podnosi wartość mieszkań, a także chroni przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko. Dodatkowo stwarza prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego trybu życia, co przekłada się bezpośrednio na stan naszej kondycji. Nader urokliwy park na terenie miasta, który oferuje alejki, ławki, zieleń oraz dobre trasy na spacer z pieskiem lub relaks w miejskim zgiełku. Obiekt ten daje możliwość osobom w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych jak fitness czy gimnastyka. Dlatego też odwiedzając z psem Owczarek Niemiecki województwo Zachodniopomorskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Parkowa, Osiedle XXX-Lecia, Gryfice, gmina Gryfice, powiat gryficki, województwo zachodniopomorskie, 72-300, Polska

Dodaj komentarz