Wspaniała strefa do socjalizacji Owczarka Niemieckiego we Włocławku

Jeśli chcesz poszkolić się z psem Owczarek Niemiecki we Włocławku, koniecznie odwiedź Park na Słodowie. To miejsce, gdzie można choć przez chwilę usiąść na ławce i odpocząć pod drzewem w celu ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Socjalizacja psa to obszerny temat i opłaca się przeprowadzać ją też w parku gdzie napotkamy innych opiekunów z psami czy bawiącą się młodzież. Do parku najprzyjemniej przyjść w cieplejszych porach roku, latem, jesienią i wiosną, również jednak zimą to miejsce zauroczy przybywających jego wyjątkową atmosferą. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz odkrywać drzewa i krzewy o niespotykanych kształtach i zapachach.

Przebywając w parku z psem pamiętaj o tych zasadach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonego obszaru dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski we Włocławku

Park miejski gwarantuje dostęp do odpoczynku, napędza miejscową gospodarkę, podnosi wartość mieszkań oraz zabezpiecza przed zbyt szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego terenu wśród zieleni miejskiej. Mieszkańcy uwielbiają ten park za szlaki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Jeśli lubisz biegać pośród zieleni, warto wziąć pod uwagę to miejsce planując swoją kolejną trasę na przebieżkę. Dobrze jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Owczarek Niemiecki woj. Kujawsko-Pomorskie pospacerować tutaj.

Adres parku: Szpitalna, Polewki, Zazamcze, Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie, 87-800, Polska

Dodaj komentarz