Idealne miejsce do treningu Owczarka Niemieckiego w Olecku

Jeśli chcesz spacerować z psem Owczarek Niemiecki w Olecku, obowiązkowo odwiedź Park Miejski. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak wąchanie krzewów i kwiatów. Ten zielony obszar stwarza odpowiednie warunki, by zapewnić psu potrzebną codzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Aby odwiedzić park i podziwiać soczystą, żywą zieleń rewelacyjną chwilą roku jest wiosna, a także lato. Wielu psom ten zakątek na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że łatwo tu natrafić na wiernych czworonogich kumpli i zaprosić ich do zabawy.

Nie zapomnij o paru zasadach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Olecku

Miejski park definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Zarówno wspomaga oczyszczanie powietrza w mieście, jak i również je ochładza. Ten Park zawiera alejki, piknikowe tereny, malownicze widoki, z tej przyczyny przestrzeń ta jest tak bardzo znanym miejscem wypoczynku. Jeśli lubisz biegać wśród natury, warto wziąć pod uwagę to miejsce planując twoją kolejną trasę na przebieżkę. W związku z tym przemierzając z psem Owczarek Niemiecki województwo Warmińsko-Mazurskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Plac Wolności, Osiedle nad Legą, Olecko, gmina Olecko, powiat olecki, województwo warmińsko-mazurskie, 19-401, Polska

Dodaj komentarz