Świetne miejsce do socjalizacji Owczarka Niemieckiego w Szczytnie

Zamierzasz poszkolić się z psem Owczarek Niemiecki w Szczytnie, na pewno odwiedź Park Miejski. Nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak powąchanie krzewów i kwiatów. Dobrym zamiarem jest udać się w tą zieloną przestrzeń chcąc spotkać kolejnych miłośników psów, z którymi mamy możliwość wymienić się doświadczeniami na temat czworonogich pupilów. Lato to najprzyjemniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby nacieszyć się spacerami i odpoczynkiem pośród bujnej zieleni. Świetna strefa dla psów, które będą mogły tu poniuchać i poszperać co kryje się w trawie, a także poznać inne psiaki.

Pamiętajmy o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wyznaczonego obiektu dla psa, pamiętaj, że pupil powinien być na smyczy.
  7. Pies nie powinien być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Szczytnie

Park miejski zapewnia miejsce do rekreacji, napędza miejscową gospodarkę, zwiększa ceny mieszkań oraz zabezpiecza przed nadmiernie szkodliwym wpływem miasta na środowisko. Kolejną istotnym celem jest zapewnienie strefy niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów, które wymagają użytkowego terenu wśród zieleni. Znajdziemy tu trochę superowych zakątków z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na chwilę i wyciszyć się w przyjemnej miejskiej zieleni. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym w każdym wieku zorganizowanie sobie czasu na fizycznych aktywnościach jak gimnastyka czy fitness. W związku z tym odwiedzając z psem Owczarek Niemiecki woj. Warmińsko-Mazurskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Adres parku: Pasymska, Osiedle Kochanowskiego, Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie, 12-102, Polska

Dodaj komentarz