Idealny obszar do szkolenia Owczarka Niemieckiego w Wyszkowie

Planujesz poszkolić się z psem Owczarek Niemiecki w Wyszkowie, weź pod uwagę na pewno Park Karola Ferdynanda Wazy. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Dla Twojego psiaka przebywanie w parku to super zabawa i możliwość progresu psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Miejsce to zachwyca tak samo o świcie jak i wieczorem, a zmieniające się pory roku ponadto dodają mu własny niepowtarzalny klimat. Świetne miejsce dla psów, które będą mogły tu powęszyć i odkrywać co kryje się w trawie, jak również poznać inne psiaki.

Nie zapominajmy o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Wyszkowie

Miejski park gwarantuje miejsce do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa wartość mieszkań oraz chroni przed nadmiernie zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko naturalne. Dodatkowo dzięki temu, że parki wabią mieszkańców generują możliwości zatrudnienia i umacniają miejscową ekonomię. Do miejskich parków każdego roku przybywa wielu mieszkańców, chcących użytkować zieloną strefę przeznaczoną do odpoczynku. Jeśli jesteś fanem biegania wśród zieleni, warto rozważyć ten park planując swoją następną trasę do przebiegnięcia. Dla psa Owczarek Niemiecki w województwie mazowieckim znajdziemy wiele ciekawych miejscówek dla psów, które warto je zwiedzić.

Adres parku: Bulwar Deptuły Kazimierza, ppor. mar.,, Latoszek, Wyszków, gmina Wyszków, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie, 02-700, Polska

Dodaj komentarz