Odpowiednie miejsce do ćwiczeń Owczarka Niemieckiego w Mrągowie

Planujesz szkolić psa Owczarek Niemiecki w Mrągowie, obowiązkowo weź pod uwagę Park im. Gen. Władysława Sikorskiego. Chcąc odetchnąć od gwaru miasta warto wybrać się na ten obszar zieleni i oddać się przyjemnym chwilom życia. Ta zielona przestrzeń stwarza odpowiednie uwarunkowania, aby zagwarantować psu konieczną dzienną porcję aktywności na otwartym terenie. Aby odwiedzić park i podziwiać soczystą, żywą zieleń rewelacyjną porą roku będzie lato, a także wiosna. Cudne miejsce dla psów wszelkich rozmiarów i ras, które lubią wędrować po śladach i zapachach pozostałych psin.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o tych zasadach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Mrągowie

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która została wyznaczona i doglądana przez miasto do publicznych zamiarów wypoczynkowych, rekreacyjnych czy edukacyjnych. Następną istotnym celem jest zapewnienie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających użytkowego obszaru pośród zieleni. Park oferuje liczne ścieżki, zapewniając tym sposobem uczęszczającym optymalne okoliczności do miłego wypoczynku. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Odwiedź z psem Owczarek Niemiecki woj. Warmińsko-Mazurskie i wstąp tutaj, by pochodzić razem z nim.

Adres parku: Piotra Sobczyńskiego, Osiedle Brzozowe, Mrągowo, powiat mrągowski, województwo warmińsko-mazurskie, 11-700, Polska

Dodaj komentarz