Rewelacyjny teren do socjalizacji Owczarka Niemieckiego w Wieliczce

Chciałbyś trenować psa Owczarek Niemiecki w Wieliczce, odwiedź koniecznie Park Adama Mickiewicza. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać miło całe popołudnia na beztroskim wypoczynku pod gołym niebem. Podczas przechadzek znajdziemy tu wiele oryginalnych miejscówek, gdzie możemy pstryknąć swojemu pieskowi super fotki, aby pochwalić się nimi w mediach społecznościowych lub na blogu. Do parku najprzyjemniej przyjść w cieplejszych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, również jednak zimą to miejsce zachwyci nas jego wyjątkową atmosferą. Świetne zielone miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, które uwielbiają szwendać się po zapachach i śladach pozostałych psin.

Będąc w parku z psem pamiętajmy o tych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Wieliczce

Miejski park można zdefiniować jako publicznie dostępny obszar naturalistyczny w mieście służący rekreacji i wypoczynku. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców, które wymagają użytkowego terenu pośród zieleni miejskiej. Znajdziemy tu trochę superowych miejsc z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na chwilę i odpocząć w przyjemnej miejskiej zieleni. Dobre miejsce do spędzenia chwil wytchnienia w słoneczne dni dla spacerujących, a także dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Będąc z psem Owczarek Niemiecki w woj. małopolskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Adres parku: Turówka, Osiedle Zdrojowe, Wieliczka, gmina Wieliczka, powiat wielicki, województwo małopolskie, 30-898, Polska

Dodaj komentarz