Wspaniała strefa do szkolenia Owczarka Niemieckiego w Skawinie

Chciałbyś spacerować z psem Owczarek Niemiecki w Skawinie, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski. Można tu w spokoju spocząć i odsapnąć od tego hałasu obecnego codziennie w mieście. Ta zielona przestrzeń daje idealne uwarunkowania, aby zapewnić psu potrzebną codzienną dawkę ruchu na otwartym terenie. Kapitalną porą roku, podczas której trzeba odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest niebywałym pokazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz odkrywać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Pamiętajmy o paru normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Skawinie

Park miejski definiuje każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów wypoczynkowych, rekreacyjnych czy edukacyjnych. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających użytkowego terenu wśród zieleni miejskiej. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za szlaki przyjazne dla rowerzystów i biegaczy oraz dające cień drzewa. Miejski park to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają żwawego odpoczynku, chwili wytchnienia lub spacerów. Dla psów Owczarek Niemiecki woj. Małopolskie zapewnia mnóstwo przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Marka Kublińskiego, Osiedle Kościuszki, Skawina, gmina Skawina, powiat krakowski, województwo małopolskie, 32-050, Polska

Dodaj komentarz