Super miejsce do socjalizacji Owczarka Niemieckiego w Jaśle

Planujesz pobiegać z psem Owczarek Niemiecki w Jaśle, odwiedź koniecznie Park Miejski. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać przyjemnie całe popołudnia na beztroskim wypoczynku pod chmurką. W czasie przechadzek natkniemy się tu na sporo oryginalnych miejsc, gdzie da się cyknąć swojemu psu cudowne fotografie, aby udostępnić je w mediach społecznościowych lub na blogu. Lato to najpozytywniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami wśród obfitej zieleni. Dla psa to miejsce jest oazą, w której może obwąchiwać krzewy, drzewa i kwiaty, a także pobawić się z innymi pieskami.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o tych regułach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanego obszaru dla psa pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Jaśle

W naszym kraju park miejski w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrostanie miast, a także ich mieszkańców odgrywa żywotną funkcję. Ponadto stwarza odpowiednie uwarunkowania do realizowania aktywnego trybu życia, co bezpośrednio przekłada się na poziom naszego zdrowia. Park ten zawiera malownicze widoki, alejki, piknikowe tereny, dlatego też przestrzeń ta stała się popularnym punktem wypoczynku. Ciche, piękne i zadbane miejsce dla spacerujących niezależnie od wieku, którzy chcą zrelaksować się i zachwycać się pięknem przyrody. Przebywając z psem Owczarek Niemiecki w województwie podkarpackim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Adres parku: Glorietka, Jana III Sobieskiego, Śródmieście, Jasło, powiat jasielski, województwo podkarpackie, 38-200, Polska

Dodaj komentarz